Vysnívaný odtieň Tereza

Písal sa koniec leta 2022 a my sme išli za Terezou do Prahy. Bol to náš splnený sen? No áno. Keď sme jej napísali, či by chcela byť tvárou nového odtieňa, odpísala že “mít vlastní odstín rtěnky je moc krásný nápad, moc se mi to líbí.” Išla do toho a zo 6 adeptov sme dali certifikovať ten odtieň, ktorý bol jej “láska na první pohled!”

A tu sa začína príbeh

 Do Prahy sme šoférovali 3 hodiny pri počúvaní hudby “od Alice in chains po Destiny’s child”.

Všetko išlo hladko, Praha nás vítala slnečným letným počasím. Boli sme dohodnuté s @vieraduskova.makeup, že sa stretneme pred fotením a dáme pokec pri kafíčku. Už len z tých Vinohradov bolo cítiť, že Tereza bude niečo výnimočné. Prešli sme sa uličkami a nasávali tú mestskú atmosféru.

Zazvonili sme na zvonček a zrazu pred nami stála brutálna baba!

Zoznámte sa, Tereza.

A bolo to tam. Tereza nás vzala na strechu svojho bytu odkiaľ sme videli celú Prahu a ukázala nám svoju krásnu ženskú a spontánnu stránku.

Sama si vybrala svoje outfity, Vierka poriešila mejkap. Potom nám ukázala, kde si vo svojej kúpeľni robí vlasy. Ideálne miesto na fotky s tak trochu drzou atmosférou. Tam sme počas fotenia odhalili jej dobrodružnú povahu. Proste tak ako to je.

A už sme to videli. Je ako my všetky ženy. Spontánna a láskavá, no zároveň odvážna a slobodná. Všetko v jednej ženskej bytosti.

Tereza je o tom pocite. Inšpiratívna žena, ktorá žije svoje pocity “tu a teraz”. A my sme si po ceste domov len opakovali, že uau, to je ono.

Ďakujeme ti, Tereza, že si nám umožnila “se vyřádit” 😀

Kto je Tereza?

Tereza vlastní kaderníctvo “Ten pocit” v krásnej štvrti Prahy. Nám je známa z youtube videí, kde nás vzdeláva ohľadom správnej starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku a zdieľa svoje tipy a triky z kaderníckeho sveta. Vyžaruje z nej hravosť, láskavosť, sloboda a nezávislosť a to sa snaží predať všetkým ženám skrz sociálne siete i v kresle. 

“Jsem nezávislá, a stojí mi to za všechny nervy okolo. Maluju se, tak jak chci, nosím barevné vlasy, oblíkám se podle nálady. A to se snažím předat všem ženám skrz moje sociální sítě, i v křesle.”

A čo si myslí o odtieni Tereza?

“Tenhle odstín Tereza mi holky namíchaly tak, aby na mě nebyl “too much” na denní nošení, ale zároveň abych si ho mohla vzít na večerní akci. Prošly jsme asi 6 prototypů a tenhle odstín byl láska na první pohled!

Na rtěnkách fraela mě baví to, jak jsou lehké, takže i výraznější odstín nepůsobí tvrdě. Proto jsem se nebála temnějšího malinového odstínu, který na mně skvěle funguje. Vypadá dobře s lehkým líčením, ale i s výraznou oční linkou, kterou nosím téměř pořád.”

"Nebojte se být svá, nebojte se dopřát si, nebojte se věřit, že dokážete velký věci. Protože dokážete, jen tomu musíte začít věřit.”

Nákupní košík