Ingrediencie | Fraela.sk
Objednávky nad 50 eur SK a CZ poštovné zadarmo

Ingrediencie

Rúže obsahujú prírodné oleje, rastlinné vosky a minerálne pigmenty. Je to čerstvá kozmetika vyrábaná v malých várkach.

Ricínový olej

Získava sa zo semien ricínovníka. Pôsobí hojivo, regeneruje suchú pokožku, zjemňuje jazvy. Jemnú pokožku pier krásne hydratuje. Olej je organického BIO pôvodu a má certifikát SOIL ASSOCIATION.

Olej zo semien granátového jablka

Získava sa lisovaním za studena. Tento olej je silný antioxidant. Bojuje proti voľným radikálom a známkam starnutia. Hlboko vyživuje pokožku a podporuje jej elasticitu tým, že zlepšuje hustotu elastínových vlákien v pokožke. Má výrazné hydratačné účinky.

Vanilkový macerát v slnečnicovom oleji

Pomáhá udržovať pokožku hladkú, jemnejšiu a zdravšiu. Upokojujúca vanilka je známá tým, že má antioxidačné a protizápalové vlastnosti.

Olej z marhuľových jadier

Vznikol lisovaním jadier marhule za studena. Je bohatý na vitamín A, B1, B2, B6 a B17, obsahuje tiež vitamín E. Olej má organický BIO pôvod a má certifikát kvality od SOIL ASSOCIATION.

Svetlicový olej

Získava sa zo semien rastliny svetlice farbiarskej. Patrí k najkvalitnejším jedlým olejom na svete. Je výborným zdrojom vitamínu E. Pomáha zlepšovať elasticitu pokožky. Má výborné regeneračné účinky. Je vyrobený lisovaním za studena a má organický (BIO) pôvod, certifikovaný aj SOIL ASSOCIATION.

Broskyňový olej

Obsahuje množstvo vitamínov, predovšetkým vitamín E, minerály a esenciálne mastné kyseliny. Pomáha redukovať jemné rozstrapkané žilky.

Olej zo slivkových jadier

Olej vyrobený lisovaním za studena má výraznú vôňu po marcipáne. Je výborný na suchú, zrelú a citlivú pleť.

Kandelilový vosk

Rastlinný vosk, ktorý je úžasnou vegánskou alternatívou k včeliemu vosku. Získava sa zo stonky keru Euphorbia Cerifera. Pokožku chráni pred stratou vlhkosti, hydratuje ju a zároveň ošetruje.

Karnaubský vosk

Získava sa z listov brazílskej palmy. Je bohatý na estery mastných kyselín. Pokožku vyživuje, chráni a hydratuje. Má regeneračné účinky. Neobsahuje alergény.

Frakcionovaný kokosový olej

Dobre vstrebateľný tekutý olej bez farby a vône. Je rafinovaný frakcionáciou z kokosu, pri ktorej sa rozdelí na jednotlivé druhy mastných kyselín.

Minerálne pigmenty

Náš dodávateľ minerálnych pigmentov, ktoré používame na farbenie rúžov, je akreditovaný člen organizácie PETA a má nulovú toleranciu voči krutosti páchanej na zvieratách, deťoch či ľuďoch.