Holiday favorites

Vianoce a Silvester sú skvelé príležitosti pre špeciálny mejkap. A špeciálny nemusí znamenať ťažký ani zdĺhavý. Máme tipy ako na to. Stačí vám zopár produktov a viete si doma vyčariť očarujúci mejkap. Vyberáme pre vás naše topky!

Candy lips for softer kiss

Predtým než sa začnete líčiť, odporúčame peeling a zvláčnenie pier balzamom. 

Candy obsahuje zložky s regeneračnými, ochrannými a protizápalovými vlastnosťami. A svojou vôňou vás prenesie do detstva.

Kľúčové zložky  – bambucké maslo, vanilkový macerát v slnečnicovom oleji, nechtíkový macerát v slnečnicovom oleji, vitamín E.

candy balzam

Prirodzené či výrazné pery?

Ďalším krokom je výber a nanášanie rúžu na pery. K slávnostnému outfitu sa hodia výrazné odtiene červenej, fuchsiové, či fialové, výber je na vás. V tomto článku vám poradíme ako na výber rúžu. 

Medzi top odtiene patrí odtieň Tereza. Alebo ešte jemnejšia a ružovejšia Dominika

Pre odvážnejšie je to vínová farba Tonbo alebo teplá červená Nikola. Obľúbili ste si taktiež výraznú fuchsiovú Ivicu. A čo takto studené vampire pery? Potom odporúčame odtiene Zuzanadi a Petra.

Ku výrazným odtieňom rúžov odporúčame jemné líčenie očí a naopak k nude odtieňom ako je Martina zas výrazné linky či tieňovanie na viečkach. 

Top rúž 2022

Tento rok sme predstavili krásny, sýty a zároveň prirodzený odtieň Tereza. A stal sa vašim favoritom. Lebo svedčí ozaj každej.

Tereza je pomenovaná podľa Terezy Vlasákovej. 

“Tenhle odstín Tereza mi holky namíchaly tak, aby na mě nebyl “too much” na denní nošení, ale zároveň abych si ho mohla vzít na večerní akci. Prošly jsme asi 6 prototypů a tenhle odstín byl láska na první pohled!

Na rtěnkách fraela mě baví to, jak jsou lehké, takže i výraznější odstín nepůsobí tvrdě. Proto jsem se nebála temnějšího malinového odstínu, který na mně skvěle funguje.”

3 v 1 multisticku

Odkedy sme predstavili našu novinku, prírodné multisticky, odvtedy sú pre vás každodennou rutinou na skrášlenie. S multistickmi viete vykúzliť celý mejkap. Aplikujú sa na pery, líca a viečka. A napríklad, ak ho použijete v jednej farbe, zladíte celý mejkap v jednom tóne. 

Topky sú Berry a Zinnia

Najobľúbenejšie odtiene sú prirodzená Zinnia a šťavnatá Berry. Pre nude vzhľad odporúčame hnedú Toffee. A pre osvieženie zas bledé odtiene: studená ružová Rose alebo jemná teplá Juicy. 

Slávnostný glow

Rozjasňovače sú úplný “must-have” slávnostného mejkapu.

Zvoľte farbu podľa toho akú práve preferujete. Nosíte zlaté šperky? Tak zlatý Effrons. Ak striebro, tak ružový Opal, ktorý patrí k vašim favoritom.

Biely je skvelý pre zimné typy, alebo na zvýraznenie detailov na tvári, ako sú vnútorné kútiky očí, či linky nad perou.

DSC09321
Nákupný košík