Editoriál

Tipy, triky a zaujímavosti zo sveta Fraela.

Jesenná sezóna

Sezóna trhov sa uskutoční už v septembri na Sashe v tržnici a Dobrom trhu. Viac informácií o podujatiach nájdete v tomto článku.

Čítať viac »

Rozhovor s Dick Wolf

Veronika je inšpiratívna šperkárka, ktorá miluje svoj život a tvorbu plnými dúškami. Svoje brutálne vízie pretavuje do originálnych kúskov, po ktorých túžime. Boli sme u nej na návšteve v ateliéri v Prahe.

Čítať viac »

Aňa Geislerová je Fraela

“Mne se to líbí!! Rtenka Aňa! Wow. Kdyz sem byla mala ríkala jsem jí Vrtěnka! Ano.” Aňa Geislerová Aňa je nová Fraela Aňa Geislerová je známa česká herečka, držiteľka piatich Českých levov. Aktuálne sa venuje aj literárnej tvorbe a učí herectvo v Atelieri22 v Prahe.  “V Atelieru se toho děje velmi, velmi  mnoho. Ja a

Čítať viac »

Sezóna plesov je tu!

Plesová sezóna je v plnom prúde. Preto pohodlné lodičky a obľúbený rúž sú “must have”. Máte svoje obľúbené párty vychytávky? Párty atmosféru sme si navodili na spoločnom fotení so @segriidentity v @antiqueamericanbar_bratislava

Čítať viac »

Holiday favorites

Vianoce a Silvester sú skvelé príležitosti pre špeciálny mejkap. Stačí vám zopár produktov a viete si doma vytvoriť očarujúci mejkap. Vyberáme pre vás naše topky!

Čítať viac »
Nákupný košík